Soukansalmenkuja 6 A, 02360 Espoo
+358 50 432 3510

Lukujärjestys

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
13:30
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
13:30
14:15
2-5v + vanhempi, Sali 2

Nea Schildt
Ilona Tuomi

MARTINKALLIO
Martinkallio 2
14:00
16:30
Kieppi, Sali 1

Nora Luoto
Emilia Kosteila

MARTINKALLIO
Martinkallio 2
14:15
15:00
6-10v, Sali 2

Nea Schildt
Ilona Tuomi

MARTINKALLIO
Martinkallio 2
15:00
16:30
7-16v, Sali 2

Nea Schildt
Ilona Tuomi
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
AURORA
Lippajärventie 44
15:00
15:45
2-5v +vanhempi

Aino Purhonen
15:15
15:30
VANTTILA
Nissintie 2
15:30
17:00
7-16v

Roosa Schildt
Nea Schildt
15:45
AURORA
Lippajärventie 44
15:45
16:30
6-10v

Aino Purhonen
16:00
16:15
16:30
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
16:30
18:00
Kärräri, Akro/ilma

Kimmo Hietanen
Lukas Koskela
Rita Rajalin
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
16:30
18:00
7-16v

Mona Väistö
Kimmo Hietanen
AURORA
Lippajärventie 44
16:30
18:00
6-12v + vanhempi UUSI RYHMÄ !!

Aino Purhonen
16:45
17:00
JUVANPUISTO
Juvanpuro 3
17:00
17:45
2-5 +vanhempi

Nora Luoto
Säde-P.Riitala
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
17:00
17:45
2-5v +vanhempi

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
17:15
17:30
17:45
JUVANPUISTO
Juvanpuro 3
17:45
18:30
6-10v

Nora Luoto
Säde-P.Riitala
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
17:45
18:30
6-10v ryhmä 1

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
18:00
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
18:00
19:30
Kieppi, Akro/ilma

Kimmo Hietanen
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
18:00
18:45
6-10v

Mona Väistö
Kimmo Hietanen
PERKKAANP.
Luutnantink. 2
18:00
19:30
Kärrynpyörä Tanssi

Elina Ahokas
Ilona Leppänen
18:15
18:30
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
18:30
20:00
7-16v+ aikuiset, Sali 1

Nora Luoto
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
18:30
19:15
2-5v +vanhempi, Sali 2

Ilona Tuomi
Aino Purhonen
JUVANPUISTO
Juvanpuro 3
18:30
20:00
7-16v

Nora Luoto
Aino Purhonen
AURORA
Lippajärventie 44
18:30
19:15
2-5v +vanhempi

Jonna Väistö
Mona Väistö
AURORA
Lippajärventie 44
18:30
20:00
7-16v

Jonna Väistö
Mona Väistö
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
18:30
19:15
6-10v ryhmä 2

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
18:45
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
18:45
19:30
2-5v + vanhempi

Mona Väistö
Kimmo Hietanen
19:00
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:00
19:45
2-5v +vanhempi, Sali 1

Rosa Schildt
Elina Pihlajamäki
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:00
19:45
6-10v, Sali 2

Nea Schildt
Nora Luoto
19:15
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:15
20:00
6-10v, Sali 2

Ilona Tuomi
Aino Purhonen
AURORA
Lippajärventie 44
19:15
20:00
6-10v ryhmä 1

Jonna Väistö
Mona Väistö
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
19:15
20:45
7-16v

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
19:30
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
19:30
21:00
Aikuisten ryhmä + keikauksen opettajat

Kimmo Hietanen
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
19:30
21:00
Kieppi Esitysharjoitus

Kimmo Hietanen
Rita Rajalin
PERKKAANP.
19:30
21:00
Kieppi Tanssi

Elina Ahokas
Ilona Leppänen
19:45
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:45
21:30
Kärrärit Esitysharjoitus, Sali1

Nora Luoto
Nea Shildt
MARTINKALLIO
MartinKallio 2
19:45
21:15
7-16V, Sali 2

Roosa Schildt
Elina Pihlajamäki
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai

  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Kärräri, Akro/ilma

    Kimmo Hietanen
    Lukas Koskela
    Rita Rajalin
    16:30 - 18:00
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Kieppi, Akro/ilma

    Kimmo Hietanen
    18:00 - 19:30
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Aikuisten ryhmä + keikauksen opettajat

    Kimmo Hietanen
    19:30 - 21:00

Maanantai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    7-16v+ aikuiset, Sali 1

    Nora Luoto
    18:30 - 20:00

Maanantai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    2-5v +vanhempi, Sali 2

    Ilona Tuomi
    Aino Purhonen
    18:30 - 19:15
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    6-10v, Sali 2

    Ilona Tuomi
    Aino Purhonen
    19:15 - 20:00

Tiistai

  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    7-16v

    Mona Väistö
    Kimmo Hietanen
    16:30 - 18:00
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    6-10v

    Mona Väistö
    Kimmo Hietanen
    18:00 - 18:45
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    2-5v + vanhempi

    Mona Väistö
    Kimmo Hietanen
    18:45 - 19:30
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Kieppi Esitysharjoitus

    Kimmo Hietanen
    Rita Rajalin
    19:30 - 21:00

Tiistai

  • JUVANPUISTO
    Juvanpuro 3


    2-5 +vanhempi

    Nora Luoto
    Säde-P.Riitala
    17:00 - 17:45
  • JUVANPUISTO
    Juvanpuro 3


    6-10v

    Nora Luoto
    Säde-P.Riitala
    17:45 - 18:30
  • JUVANPUISTO
    Juvanpuro 3


    7-16v

    Nora Luoto
    Aino Purhonen
    18:30 - 20:00

Keskiviikko

  • AURORA
    Lippajärventie 44


    2-5v +vanhempi

    Jonna Väistö
    Mona Väistö
    18:30 - 19:15
  • AURORA
    Lippajärventie 44


    6-10v ryhmä 1

    Jonna Väistö
    Mona Väistö
    19:15 - 20:00

Keskiviikko

  • AURORA
    Lippajärventie 44


    7-16v

    Jonna Väistö
    Mona Väistö
    18:30 - 20:00

Keskiviikko

  • VANTTILA
    Nissintie 2


    7-16v

    Roosa Schildt
    Nea Schildt
    15:30 - 17:00
  • PERKKAANP.
    Luutnantink. 2


    Kärrynpyörä Tanssi

    Elina Ahokas
    Ilona Leppänen
    18:00 - 19:30
  • PERKKAANP.


    Kieppi Tanssi

    Elina Ahokas
    Ilona Leppänen
    19:30 - 21:00

Torstai

  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    2-5v +vanhempi

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    17:00 - 17:45
  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    6-10v ryhmä 1

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    17:45 - 18:30
  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    6-10v ryhmä 2

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    18:30 - 19:15
  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    7-16v

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    19:15 - 20:45

Torstai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    2-5v +vanhempi, Sali 1

    Rosa Schildt
    Elina Pihlajamäki
    19:00 - 19:45
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    Kärrärit Esitysharjoitus, Sali1

    Nora Luoto
    Nea Shildt
    19:45 - 21:30

Torstai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    6-10v, Sali 2

    Nea Schildt
    Nora Luoto
    19:00 - 19:45
  • MARTINKALLIO
    MartinKallio 2


    7-16V, Sali 2

    Roosa Schildt
    Elina Pihlajamäki
    19:45 - 21:15

Lauantai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    2-5v + vanhempi, Sali 2

    Nea Schildt
    Ilona Tuomi
    13:30 - 14:15
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    Kieppi, Sali 1

    Nora Luoto
    Emilia Kosteila
    14:00 - 16:30
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    6-10v, Sali 2

    Nea Schildt
    Ilona Tuomi
    14:15 - 15:00
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    7-16v, Sali 2

    Nea Schildt
    Ilona Tuomi
    15:00 - 16:30

Sunnuntai

  • AURORA
    Lippajärventie 44


    2-5v +vanhempi

    Aino Purhonen
    15:00 - 15:45
  • AURORA
    Lippajärventie 44


    6-10v

    Aino Purhonen
    15:45 - 16:30
  • AURORA
    Lippajärventie 44


    6-12v + vanhempi UUSI RYHMÄ !!

    Aino Purhonen
    16:30 - 18:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
15:00
AURORA
Lippajärventie 44
15:00
15:45
2-5v +vanhempi

Aino Purhonen
15:15
15:30
15:45
AURORA
Lippajärventie 44
15:45
16:30
6-10v

Aino Purhonen
16:00
16:15
16:30
AURORA
Lippajärventie 44
16:30
18:00
6-12v + vanhempi UUSI RYHMÄ !!

Aino Purhonen
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
AURORA
Lippajärventie 44
18:30
19:15
2-5v +vanhempi

Jonna Väistö
Mona Väistö
AURORA
Lippajärventie 44
18:30
20:00
7-16v

Jonna Väistö
Mona Väistö
18:45
19:00
19:15
AURORA
Lippajärventie 44
19:15
20:00
6-10v ryhmä 1

Jonna Väistö
Mona Väistö
19:30
19:45

Keskiviikko

  • AURORA
    Lippajärventie 44


    2-5v +vanhempi

    Jonna Väistö
    Mona Väistö
    18:30 - 19:15
  • AURORA
    Lippajärventie 44


    6-10v ryhmä 1

    Jonna Väistö
    Mona Väistö
    19:15 - 20:00

Keskiviikko

  • AURORA
    Lippajärventie 44


    7-16v

    Jonna Väistö
    Mona Väistö
    18:30 - 20:00

Sunnuntai

  • AURORA
    Lippajärventie 44


    2-5v +vanhempi

    Aino Purhonen
    15:00 - 15:45
  • AURORA
    Lippajärventie 44


    6-10v

    Aino Purhonen
    15:45 - 16:30
  • AURORA
    Lippajärventie 44


    6-12v + vanhempi UUSI RYHMÄ !!

    Aino Purhonen
    16:30 - 18:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
17:00
JUVANPUISTO
Juvanpuro 3
17:00
17:45
2-5 +vanhempi

Nora Luoto
Säde-P.Riitala
17:15
17:30
17:45
JUVANPUISTO
Juvanpuro 3
17:45
18:30
6-10v

Nora Luoto
Säde-P.Riitala
18:00
18:15
18:30
JUVANPUISTO
Juvanpuro 3
18:30
20:00
7-16v

Nora Luoto
Aino Purhonen
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

Tiistai

  • JUVANPUISTO
    Juvanpuro 3


    2-5 +vanhempi

    Nora Luoto
    Säde-P.Riitala
    17:00 - 17:45
  • JUVANPUISTO
    Juvanpuro 3


    6-10v

    Nora Luoto
    Säde-P.Riitala
    17:45 - 18:30
  • JUVANPUISTO
    Juvanpuro 3


    7-16v

    Nora Luoto
    Aino Purhonen
    18:30 - 20:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
16:30
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
16:30
18:00
Kärräri, Akro/ilma

Kimmo Hietanen
Lukas Koskela
Rita Rajalin
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
16:30
18:00
7-16v

Mona Väistö
Kimmo Hietanen
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
18:00
19:30
Kieppi, Akro/ilma

Kimmo Hietanen
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
18:00
18:45
6-10v

Mona Väistö
Kimmo Hietanen
18:15
18:30
18:45
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
18:45
19:30
2-5v + vanhempi

Mona Väistö
Kimmo Hietanen
19:00
19:15
19:30
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
19:30
21:00
Aikuisten ryhmä + keikauksen opettajat

Kimmo Hietanen
KILONPUISTO
Kilonpuisto 5
19:30
21:00
Kieppi Esitysharjoitus

Kimmo Hietanen
Rita Rajalin
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Maanantai

  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Kärräri, Akro/ilma

    Kimmo Hietanen
    Lukas Koskela
    Rita Rajalin
    16:30 - 18:00
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Kieppi, Akro/ilma

    Kimmo Hietanen
    18:00 - 19:30
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Aikuisten ryhmä + keikauksen opettajat

    Kimmo Hietanen
    19:30 - 21:00

Tiistai

  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    7-16v

    Mona Väistö
    Kimmo Hietanen
    16:30 - 18:00
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    6-10v

    Mona Väistö
    Kimmo Hietanen
    18:00 - 18:45
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    2-5v + vanhempi

    Mona Väistö
    Kimmo Hietanen
    18:45 - 19:30
  • KILONPUISTO
    Kilonpuisto 5


    Kieppi Esitysharjoitus

    Kimmo Hietanen
    Rita Rajalin
    19:30 - 21:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
13:30
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
13:30
14:15
2-5v + vanhempi, Sali 2

Nea Schildt
Ilona Tuomi

MARTINKALLIO
Martinkallio 2
14:00
16:30
Kieppi, Sali 1

Nora Luoto
Emilia Kosteila

MARTINKALLIO
Martinkallio 2
14:15
15:00
6-10v, Sali 2

Nea Schildt
Ilona Tuomi

MARTINKALLIO
Martinkallio 2
15:00
16:30
7-16v, Sali 2

Nea Schildt
Ilona Tuomi
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
18:30
20:00
7-16v+ aikuiset, Sali 1

Nora Luoto
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
18:30
19:15
2-5v +vanhempi, Sali 2

Ilona Tuomi
Aino Purhonen
18:45
19:00
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:00
19:45
2-5v +vanhempi, Sali 1

Rosa Schildt
Elina Pihlajamäki
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:00
19:45
6-10v, Sali 2

Nea Schildt
Nora Luoto
19:15
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:15
20:00
6-10v, Sali 2

Ilona Tuomi
Aino Purhonen
19:30
19:45
MARTINKALLIO
Martinkallio 2
19:45
21:30
Kärrärit Esitysharjoitus, Sali1

Nora Luoto
Nea Shildt
MARTINKALLIO
MartinKallio 2
19:45
21:15
7-16V, Sali 2

Roosa Schildt
Elina Pihlajamäki
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    7-16v+ aikuiset, Sali 1

    Nora Luoto
    18:30 - 20:00

Maanantai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    2-5v +vanhempi, Sali 2

    Ilona Tuomi
    Aino Purhonen
    18:30 - 19:15
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    6-10v, Sali 2

    Ilona Tuomi
    Aino Purhonen
    19:15 - 20:00

Torstai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    2-5v +vanhempi, Sali 1

    Rosa Schildt
    Elina Pihlajamäki
    19:00 - 19:45
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    Kärrärit Esitysharjoitus, Sali1

    Nora Luoto
    Nea Shildt
    19:45 - 21:30

Torstai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    6-10v, Sali 2

    Nea Schildt
    Nora Luoto
    19:00 - 19:45
  • MARTINKALLIO
    MartinKallio 2


    7-16V, Sali 2

    Roosa Schildt
    Elina Pihlajamäki
    19:45 - 21:15

Lauantai

  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    2-5v + vanhempi, Sali 2

    Nea Schildt
    Ilona Tuomi
    13:30 - 14:15
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    Kieppi, Sali 1

    Nora Luoto
    Emilia Kosteila
    14:00 - 16:30
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    6-10v, Sali 2

    Nea Schildt
    Ilona Tuomi
    14:15 - 15:00
  • MARTINKALLIO
    Martinkallio 2


    7-16v, Sali 2

    Nea Schildt
    Ilona Tuomi
    15:00 - 16:30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
18:00
PERKKAANP.
Luutnantink. 2
18:00
19:30
Kärrynpyörä Tanssi

Elina Ahokas
Ilona Leppänen
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
PERKKAANP.
19:30
21:00
Kieppi Tanssi

Elina Ahokas
Ilona Leppänen
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Keskiviikko

  • PERKKAANP.
    Luutnantink. 2


    Kärrynpyörä Tanssi

    Elina Ahokas
    Ilona Leppänen
    18:00 - 19:30
  • PERKKAANP.


    Kieppi Tanssi

    Elina Ahokas
    Ilona Leppänen
    19:30 - 21:00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
17:00
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
17:00
17:45
2-5v +vanhempi

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
17:15
17:30
17:45
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
17:45
18:30
6-10v ryhmä 1

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
18:00
18:15
18:30
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
18:30
19:15
6-10v ryhmä 2

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
18:45
19:00
19:15
RUUSUTORPPA
Leppävaarank 24
19:15
20:45
7-16v

Kimmo Hietanen
Jonna Väistö
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30

Torstai

  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    2-5v +vanhempi

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    17:00 - 17:45
  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    6-10v ryhmä 1

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    17:45 - 18:30
  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    6-10v ryhmä 2

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    18:30 - 19:15
  • RUUSUTORPPA
    Leppävaarank 24


    7-16v

    Kimmo Hietanen
    Jonna Väistö
    19:15 - 20:45
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Lauantai Sunnuntai
15:30
VANTTILA
Nissintie 2
15:30
17:00
7-16v

Roosa Schildt
Nea Schildt
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45

Keskiviikko

  • VANTTILA
    Nissintie 2


    7-16v

    Roosa Schildt
    Nea Schildt
    15:30 - 17:00
No events available!